Forum Stowarzyszenie fanów Star Wars Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
Kilka ciekawostek

Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie fanów Star Wars Strona Główna » Ogólnie o Star Wars Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Kilka ciekawostek
WujekSzajbus
Początkujący

Dołączył: 03 Lut 2006

Post Kilka ciekawostek
1. Nakręcenie walki z Maulem trwało ponad miesiąc.

2. Do finałowej walki w EP III Ewan McGregor i Hayden Christensen ćwiczyli fechtunek przez około dwa-trzy tygodnie po kilka godzin dziennie.

3. Na ułamek sekundy w części III widać cienie mieczy podczas walki Anakina i Obi-Wana w centrum sterowania na Mustafar

4. W walce Bena i Vadera : 1. widać cienie mieczy, 2. widać jak miecze się zamieniają kolorami - Vader raz ma niebieski a Ben raz ma czerwony) 3. widać w jednym ujęciu (kiedy Vadera mamy po prawej a Bena naprzeciwko) miecz - metalowy - bez lasera.

5. W pierwotnej wersji (pierwsza kinowa) części VI , Luke miał niebieski miecz świetlny.

6. W walce z Vaderem widać cienie mieczy świetlnych.

7. Na chwilę przed odcięciem ręki Vaderowi przez Luke'a widać, że barierka jest już niceo przecięta.

8. Kiedy Luke przyglądał się swojej mechanicznej ręce po odcięciu ręki swego ojca, jego miecz jest pod barierką, a powinen być nad ...

Jest jeszcze wiele innych wpadek itp. ale nie będę ich tu dawał, ponieważ nie mam zbytnio czasu.

Pią 18:00, 03 Lut 2006 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu    Forum Stowarzyszenie fanów Star Wars Strona Główna » Ogólnie o Star Wars Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Skocz do: